Ренессанс с – розводка для лохів

Ненадежная турфирма, турфирма-банкрот, турфирма, в которую не следует идти туристам по мнению туроператоров и пострадавших от действия этой турфирмы туристов. Туроператоры размещают в этом форуме информацию-предостережение о ненадежных турфирмах (мошенниках, неплательщиках, выпивших у них немало крови, но все-же оплативших туры и тд), т. е. о турагенствах, попавших к ним в черные списки. Туристы размещают объективную информацию о конкретных случаях отказа в предоставлении им отдыха со стороны турфирм.
По разному называют этот раздел: черный список турфирм, черный список турагенств Украины, черные списки турагентств, турфирмы-неплательщики, турфирмы-банкроты. Мы решили назвать его просто - ненадежные турфирмы. Основная задача этого форума - помочь туроператорам и туристам избежать ошибки в выборе партнера.
Права по администрированию данного раздела передаются 1 раз в полгода одному из наиболее активных участников форума.

Модераторы: ElemENtik, Nerf

Правила форума

Информацию о ненадежных турфирмах размещают как туроператоры, так и туристы Украины. Те, кто разместил информацию могут её удалить, если она перестанет быть актуальной. На каждую ненадежную турфирму открывается отдельная тема. В 1-й теме собирается информация о всех ненадежных турфирмах, упомянутых на форуме.
Форум является открытым, поэтому каждая турфирма в своей теме может высказаться о справедливости предъявленных к ней претензий.
По всем вопросам, связанным с размещением в данном разделе обращаться к Администратору форума через ЛС.
krek
Заглянувший
1
Повысить репутациюПонизить репутацию
-
Сообщения: 1
На форуме с: 25.06.2012
Страна: Ukr
Город: Ter
Пол: Мужской

Ренессанс с – розводка для лохів

Сообщение krek 25.06.2012, 12:58

Пару місяців назад вручила мені одна дівчинка при виході з супермаркета візитку цієї, з дозволу сказати, “компанії”, на якій був номер і сказала, що вони проводять рекламну компанію. Через деякий час мені зателефонували, запитали де я віпочивав (признався, що останній раз в Тайланді) і повідомили, що я пройшов відбірковий тур і потрапив у наступне коло. Ще приблизно через деякий період мені знову зателефонували і радісно повідомили, що я попав у фінальний “турнір” і став власником одного з цінних призів (дорогі смартфони, телевізори і т. п., + безкоштовни відпочинок за кордоном). Обов’язковою умовою отримання призу є приїзд у Львів разом здружиною. Якби я не мав їхати туди по справах, то і не поїхав би, а так, думаю, чого б не зайти? Що було далі, читайте, щоб вас вони не розводили.
1. Зробили чергу, щоб надати значимості свого заходу.
2. До кожної пари за стіл посадили менеджера з розводки.
3. Мій менеджер зразу запитала в мене, як мені сподобався відпочинок в Тайланді (видно, що на тренінги вони не їздять і працювати з людьми не вміють). Я включив дурачка і сказав, що там не був, що це непорозуміння (об’їздив немало світу насправді). Очі у неї зразу помінялися і вона покликала головного менеджера, який ще раз перепитав те саме, після чого невдоволено окинув зал. Тепер про Нього. Більшого хама зустріти важко! Веде себе так, ніби виграв у лотерею 100 млн і йому тепер на всіх нас…ти. Не дає нікому слова, несе пургу для даунів. Витягнув я його під приводом покурити на балкон – уродженець Бердичева(!), поживший в Харкові і осівший у Львові, в приватній розмові веде себе нормально, бо зразу тушується, курить дешеві сигарети, одяг з базару. – Коментарі зайві.
4. Кіно. 2 рази прокрутили поганої якості фільм про клубний відпочинок і намалювали схему, скільки це коштує (17 600 євро вступ).
5. Покликав уродженця Бердичева ще раз і запитав, де я буду відпочивати і в яких умовах жити за умови вступу в клуб. Відповідь – В ФИЛЬМЕ ВСЕ ПОКАЗАЛИ! Потім приніс готовий контракт на поїздку на 4-х в Чорногорію на 14 днів за 1250 євро тільки за проживання (без дороги і харчування). Я попросив показати, в яких умовах я буду жити. В нервах забрав її і кивнув мого менеджера. Та попросила нас пройти в кімнату, де з радістю повідомила, що ми виграли 7-и денне проживання на Канарах і виписала подарунковий сертифікат, на звороті якого написані правила. Ну а правила… Ясно, що подарунка ніхто не отримав, всі втратили тільки час.
6. Ренессанс-с – контора по розводці. Шкода, що досі є отакі от “турфірми”, для яких люди – бидло і просто джерело грошей.

DELUXE
Специалист
1
Повысить репутациюПонизить репутацию
-
Сообщения: 51
На форуме с: 12.02.2010
Страна: Украина
Город: Харьков
Пол: Женский

Re: Ренессанс с – розводка для лохів

Сообщение DELUXE 15.07.2012, 16:26

Вы просто раньше не обратили внимание. О Ренессансе давно интернет кишит.

Вернуться в Ненадежные турфирмы

Кто сейчас на конференции

Зарегистрированные пользователи: нет зарегистрированных пользователей